PGEoze PV to zespół specjalistów z wielu gałęzi nauki i gospodarki. Od ponad 10 lat zajmujemy się kompleksową obsługą klienta B2C / B2B w zakresie usług energetycznych. Dzięki zaangażowaniu osób o wszechstronnej wiedzy w tej dziedzinie możemy z dumą przyznać, że energetyką zajmujemy się kompleksowo od A do Z. W związku z rozwojem branży odnawialnych źródeł energii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim budowa, rozwój i wsparcie działu handlowego w Twoim regionie. Chcemy, abyś wdrożył strategię firmy i sukcesywnie kreował sprzedaż naszych produktów zaczynając od instalacji fotowoltaicznych. Mamy nadzieję, że będziesz inspiracją i motywacją dla osób z Tobą współpracujących.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku w dziale sprzedaży terenowej
  • dyspozycyjności związanej z pozyskiwaniem klientów na terenie Twojego regionu
  • samodzielności i silnej motywacji do pracy
  • umiejętności obsługi komputera - znajomość Excel, Word
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziana znajomość branży elektrycznej, energetycznej, odnawialnych źródeł energii lub pokrewnych

Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • aktywna sprzedaż produktów i usług
  • budowanie efektywnego zespołu sprzedaży
  • zarządzanie i motywowanie zespołu przedstawicieli handlowych
  • tworzenie raportów sprzedażowych i ich analiza
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, powiązanymi z realizacją zamówień

Co oferujemy?

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ogromnym potencjale
  • wszechstronne szkolenia z dziedziny odnawialnych źródeł energii, energetyki, sprzedaży i innych
  • wsparcie doświadczonych ekspertów
  • przyjazną atmosferę
  • autonomię w działaniu
  • motywujący system wynagrodzeń
  • umowę dopasowaną do potrzeb i możliwości kandydata

Wyślij zgłoszenie

Maksymalny rozmiar 10MB

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez PGEozePV Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.