Kontakt
dla mediów

pr@pgeozepv.plPGEoze PV Sp. z o.o.

00-844 Warszawa

ul. Grzybowska 87

Rejestracja dziennikarzy

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez PGEozePV Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

Informacje prasowe

Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej
Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej
Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej

PGEozePV w mediach

Więcej
Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej
Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej
Czy to już koniec Mojego Prądu
Więcej
Piotr Grądziuk
Prezes Zarządu (CEO)
Współzałożyciel PGEoze PV

W firmie odpowiada za realizacje procesów operacyjnych, łączących sprzedaż, montaż instalacji oraz obsługę Klientów. Właściciel i prezes zarządu Polskiego Funduszu Multimedialnego sp. z o.o., który pełni rolę głównego inwestora PGEoze PV sp. z o.o. Od wielu lat prowadzi i rozwija firmy w branży energetycznej.

Mariusz Widawski
Departament Operacyjny
Dyrektor Zarządzający

Dziś w naszym kraju już nie ma odbiorców, są tylko Klienci, którzy mają możliwość wyboru. Naszym zadaniem jest uświadomienie im, iż najlepszą decyzją w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej jest współpraca z PGEozePV. Razem z zespołem kompetentnych i odpowiedzialnych doradców docieramy bezpośrednio do Klientów, tak aby w dogodnym dla nich czasie i miejscu móc zaproponować nasze najlepsze rozwiązania, które wygenerują maksymalnie możliwe oszczędności. Wraz z całym zespołem specjalistów odpowiadam za budowanie i wdrażanie procedur na każdym etapie współpracy z klientem. Dbamy o to, aby wszystkie działy naszej firmy funkcjonowały prawidłowo i nigdy nie brakowało w nich Dobrej Energii.

Aleksy Górniak
Departament Sprzedaży
Dyrektor Sprzedaży

Aleksy w spółce odpowiada za projektowanie i realizację instalacji, obsługę klienta i aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych. Wcześniej był Dyrektorem ds. Sprzedaży w spółkach energetycznych. Od kilku lat związany z branżą OZE.

Materiały do pobrania

Logopak

Pobierz tutaj paczkę z logotypami PGEozePV

Pobierz

Mazowieckie

WARSZAWA

Wielkopolska

POZNAŃ

Małopolska

KRAKÓW

Łódzkie

ŁÓDŹ

Dolny Śląsk

WROCŁAW

Lubelskie

LUBLIN

Pomorskie

GDAŃSK

Śląsk

KATOWICE